Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Szkolenie o statusie OPP

Data publikacji: 2014-03-04, Data modyfikacji: 2014-03-05
A A AWydrukDrukuj  
 

Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego (Jastrzębskie Centrum Organizacji Pozarządowych) zaprasza na szkolenie „Status OPP – kto i w jaki sposób może uzyskać, co daje i do czego zobowiązuje”.

 

Szkolenie odbędzie się 18 marca w Jastrzębskim Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wrzosowej 12A w godzinach od 16.00 do 20.30. Organizatorem jest Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych.

 

Na szkoleniu przedstawione będą informacje na temat uzyskania statusu organizacji pożytku publicznego, obowiązków i korzyści wynikających z posiadania statusu oraz sposobu i konsekwencji jego utraty.

 

Szkolenie przeznaczone jest dla członków organizacji pozarządowych oraz osób zainteresowanych działalnością w podmiotach ekonomii społecznej lub spółdzielni socjalnej z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

 

Szkolenie poprowadzi Kazimiera Wijatyk-Kubicka.

Organizator zapewnia materiały szkoleniowe oraz catering. Szkolenie jest bezpłatne.

 

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (w załączniku), a następnie przesłać wypełniony formularz na adres: [email protected] lub dostarczyć do Inkubatora Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego w terminie do 17 marca 2014r.

W przypadku wysyłania formularza zgłoszeniowego drogą mailową prosimy o dostarczenie oryginału w dniu szkolenia.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

UM Jastrzębie, Źródło artykułu: www.jastrzebie.pl, Autor zdjęć: UM Jastrzębie
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Jastrzębie – Zdrój - miasto na prawach powiatu w południowej części województwa śląskiego. Pod względem administracyjnym dzieli się na sześć sołectw (Borynia, Bzie, Moszczenica, Ruptawa, Skrzeczkowice, Szeroka) oraz piętnaście osiedli. Jego powierzchnia wynosi 85,33 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: Park Zdrojowy, zabytkowe kościoły (Wszystkich Świętych, kościół św. Barbary i Józefa, Sanktuarium Opatrzności Bożej), pałac w dzielnicy Borynia, oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego; liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe (Szlak Architektury Drewnianej woj. Śląskiego, międzynarodowa trasa rowerowa EuroVelo 4).

Główną gałąź gospodarki stanowi górnictwo węgla kamiennego; na terenie miasta działa Kopalnia Węgla Kamiennego „Borynia - Zofiówka -  Jastrzębie”.

Na zachód od miasta przebiega autostrada A1 a na wschód przebiega droga krajowa nr 81.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola