Po raz ostatni w tym roku miasto Jastrzębie-Zdrój wraz ze Śląską Organizacją Turystyczną uczestniczą w targach turystycznych TT Warsaw, które od 28 do 30 listopada odbywają się w Warszawie.
Targi to jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce. Pierwszy dzień targów (28 listopada) został przeznaczony wyłącznie dla branży i na spotkania biznesowe. Tego dnia można nawiązać cenne kontakty biznesowe z przedstawicielami branży turystycznej z zagranicy, polskimi touroperatorami, agentami czy przedstawicielami bazy noclegowej i miejsc.
Kolejne dwa dni targów (29 i 30 listopada) przeznaczone są dla wszystkich zwiedzających, którzy mogą znaleźć wiele inspiracji na udany urlop.
Targi TT Warsaw to promocja miejsc, ofert i atrakcji turystycznych z różnych stron świata. Są doskonałą okazją do poznania tradycji i kultury ponad 60 krajów. Na TT Warsaw można posłuchać narodowej muzyki, zobaczyć regionalne tańce i skosztować tradycyjnych narodowych potraw.
Jastrzębie – Zdrój - miasto na prawach powiatu w południowej części województwa śląskiego. Pod względem administracyjnym dzieli się na sześć sołectw (Borynia, Bzie, Moszczenica, Ruptawa, Skrzeczkowice, Szeroka) oraz piętnaście osiedli. Jego powierzchnia wynosi 85,33 km kw. |
Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola